Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Ochrona oczu i twarzy

Na stronie naszego sklepu internetowego możesz znaleźć szereg nowoczesnych produktów, dostosowanych do obecnie przestrzeganych norm. Zadaniem każdego pracodawcy pozostaje zagwarantowanie bezpieczna dla swoich pracowników, w tym zapewnienia odpowiednich środków ochrony osobistej. Jeśli poszukujesz trwałych materiałów, takich jak Google, okulary, osłona twarzy i akcesoria, to doskonale się składa. Przygotowaliśmy dla Was szereg praktycznych rozwiązań, które zostały stworzone z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa oraz starannie wykonane.

Ochrona twarzy i oczu podczas pracy

W asortymencie tej kategorii znajdziesz szeroki wybór produktów do ochrony wzroku i twarzy renomowanych producentów. Asortyment doskonale sprawdzi się w przypadku wymagających odbiorców i niebezpiecznych warunków pracy. Ochrona wzroku jest ugruntowana przez normy BHP. Mowa między innymi o normach takich jak:

  • EN-166 – są to podstawowe wymagania, które głównie pozostają związane z różnymi typami środków ochrony oczu. Ich zadaniem jest zabezpieczenie przed codziennym zagrożeniem, takim jak – zrzucenie okularów, starzenie się materiałów ze względu na ekspozycję na działanie promieni słonecznych, korozji oraz wysokiej temperatury.
  • EN-169 – odpowiada za filtry spawalnicze i pozostały asortyment wykorzystywany w pokrewnych dziedzinach. Wymagania dotyczą zaleceń stosowania pod kątem współczynnika przepuszczania.
  • EN-170 – to filtry chroniące przed nadfioletem UV
  • EN-172 – są związane z filtrami chroniącymi przed olśnieniem słonecznym. Służą do produktów o zastosowaniu przemysłowym.
  • EN-1731 – ściśle związane z siatkową ochroną oczu i twarzy
  • EN-379 – automatyczne filtry spawalnicze.