Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kaski, hełmy i kominiarki – Środki Ochrony Indywidualnej

W ramach proponowanych produktów gwarantujemy Państwu dostęp do sprawdzonych propozycji asortymentu z kategorii ochrony głowy w tym szeroki wybór kasków, hełmów i kominiarek. Środki ochrony indywidualnej produktów ochronnych BHP są związane z zabezpieczeniem głowy w dwóch sytuacjach. Sytuacje te zostały konkretnie przeanalizowane w wyniku czego powstały normy, dotyczące kasków i hełmów ochronnych.

Norma EN 397 – przemysłowe hełmy ochronne

Treść normy EN 397 jest ściśle związana z przemysłowymi hełmami ochronnymi. Zapis reguluje określone parametry techniczne wraz z niezbędnymi wymaganiami technicznymi produktów BHP, które mają być stosowane w przemyśle i chronić przed negatywnymi skutkami uderzenia przedmiotów w głowę.

Norma EN 812 – przemysłowe hełmy lekkie

Treść normy odnosi się do przemysłowych hełmów lekkich, w tym czapek. Do grupy produktów, które są z nią zgodne zaliczamy wszelkiego rodzaju rozwiązania, które chronią przed uderzeniem głową w przedmioty nieruchome.

Funkcjonalność i wygoda – produkty BHP do ochrony głowy

Lata doświadczenia i praktyki doprowadziły do tego, że doskonale wiemy o tym, jak ważne pozostaje szybkie sprawdzenie tego, z jakimi normami zgodny pozostaje konkretny produktów. W przypadku wyszukiwania różnorodnych modeli i wariantów kasków ochronnych oraz hełmów ochronnych, możliwe jest znalezienie również podstawowych informacji z zakresu przeznaczenia, obwodu głowy i dodatkowych cech produktu. Dodatkowe cechy produktu to między innymi: dostępne systemy regulacji, wentylacja i więźby tekstylne. Dostępne na stronie internetowej naszego sklepu internetowego, Środki ochrony indywidualnej pozostają niezwykle komfortowe i lekkie. Jednocześnie ze względu na wykorzystanie najwyższej jakości materiałów do ich produkcji, możecie mieć Państwo pewność, co do uzyskanej jakości ich działania.