Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Ochrona przed gazami, pyłem i mgłą – maski i półmaski

Produkty dostępne w tej kategorii asortymentu sklepu internetowego, to propozycje dla osób, które pracują w warunkach podwyższonego zapylenia lub zanieczyszczenia psami gazów chemicznych. W takiej sytuacji stosowanie Środków Ochrony Indywidualnej pozostaje niezbędne, a doskonale nadadzą się do tego tego półmaski i maski wyposażone w odpowiednie pochłaniacze oraz filtry. Ich podstawowym zadaniem pozostaje zabezpieczenie dróg oddechowych przed podrażnieniem lub uszkodzeniem, co może prowadzić do niebezpiecznych schorzeń i nieodwracalnych skutków. Ochronę dróg oddechowych w postaci masek i półmasek możemy stosowań wyłącznie w sytuacjach, kiedy zawartość tlenu w powietrzu utrzymuje się na poziomie minimum 17 procent.

Dlaczego należy chronić drogi oddechowe – Środki Ochrony Indywidualnej

Substancje mogą powodować nieodwracalne skutki dla naszego zdrowia i życia. Dla przykładu azbest może doprowadzić do wystąpienia ciężkich chorób nowotworowych, a środki chemiczne przyczynić się do trwałego uszkodzenia pęcherzyków płucnych, co w znacznym stopniu przeszkodzi w wymaganej wymianę tlenu i dwutlenku węgla i może prowadzić do zgonu.

Obecnie dostępne propozycje na naszej stronie internetowej z odzieżą i artykułami BHP, pozwolą Państwu na zapewnienie sobie i pracownikom właściwego poziomu ochrony. Wśród dostępnych propozycji warto wymienić półmaski jednorazowe i wielorazowe. Oprócz tego polecamy najwyższej jakości maski przeciwpyłowe oraz produkty pełnotwarzowe, które pomagają ochronić również wzrok w sytuacji odprysku ciał stałych lub cieczy. Wśród dostępnych produktów warto zwrócić uwagę także na nowoczesne filtry do pasek i pochłaniacze, których wykorzystywanie poleca się w trakcie utylizacji azbestu oraz podczas cięcia, szlifowania i piłowania takich materiałów, jak – metal, drewno, beton, materiały budowlane i tworzywa sztuczne. W asortymencie Środków Ochrony Indywidualnej znajdziesz propozycje renomowanych producentów, którzy od lat cieszą się doskonałą opinią.