Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Obuwie robocze – buty dla pracowników w sklepie BHP online

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór butów roboczych. Produkty zostały stworzone zgodnie z normą EN ISO 20345 i są oznakowane literą „S”. Tuż po niej możemy spodziewać się dodatkowych oznaczeń, które są tożsame z różnorodnym zastosowaniem, podstawowymi wymaganiami, co do obuwia roboczego tej klasy oraz ich cechami.

Buty robocze SB – obuwie BHP

Produkty, które zostały zakwalifikowane do kategorii SB to obuwie o charakterystycznych parametrach. Wśród najważniejszych z nich warto zwrócić uwagę na wysokość wierzchu, która odpowiada normie, podnosek wytrzymujący uderzenie do 200 J i wierzch obuwia wykonany z dwoiny skórzane lub podobnego materiału o odpowiedniej wytrzymałości, jaka została określona w normie.

Obuwie BHP – buty robocze S1

Buty robocze zakwalifikowane do klasy S1 posiadają właściwości antyelektrostatyczne. Materiał absorbuje energię w części piętowej, która pozostaje zamknięta. Podeszwa jest wykonana z materiału antypoślizgowego. Oprócz tego posiadają cechy, takie jak obuwie robocze SB.

Buty robocze S2 – obuwie dla pracowników

Obuwie robocze S2 charakteryzuje się posiadaniem wodoodpornego wierzchu. W efekcie zastosowania tego rozwiązania, produkt nie przepuszcza wody przez minimum godzinę. W dodatku buty robocze S2 posiadają takie same cechy, jak obuwie zakwalifikowane do klasy S1.

S3 – buty robocze

Dostępne w naszym sklepie internetowym buty robocze zakwalifikowane do klasy S3 posiadają dodatkowo urzeźbioną powierzchnię i na przykład wkładkę, która jest odporna na przebicia.

Buty robocze S4 i S5

Obuwie robocze zakwalifikowane do klasy S4 posiada dodatkowo antypoślizgową powierzchnię. Dodatkowym atutem obuwia S5 jest urzeźbiona podeszwa wraz z wkładką odporną na przebicia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą obuwia dla pracowników fizycznych. Dzięki temu możesz liczyć na najlepszą jakość butów wybranych do pracy i cieszyć się znalezieniem wymarzonych modeli w konkurencyjnych cenach.